Valdomų skolų portfelis virš 20 milijonų eurų

Sprendimai verslui

Perkame skolų paketus, dalyvaujame skolų pirkimo konkursuose.

Konsultuojame įmones, pateikiame sprendimus skolų prevencijai, išieškojimui.

Vertiname skolininkų būklę.

Pagrindinis Jūsų tikslas yra sėkminga verslo plėtra, tačiau dažnu atveju pasitaiko nemokių klientų, kurie vengia dengti savo įsipareigojimus? Turite nedelsiant imtis problemos sprendimo veiksmų. Samdant skolų išieškojimo įmonę padidėja tikimybė atgauti skolas. UAB ,,Conlex” dirba profesionalūs vadybininkai, kurie žino geriausius metodus ir geba priversti skolininkus vykdyti savo įsipareigojimus. Jeigu Jūsų reikalavimai padengti įsiskolinimus buvo nesėkmingi arba Jūs neturite laiko pradelstų sąskaitų priežiūrai, išieškojimo įmonė UAB ,,Conlex” gali padėti Jūsų verslui susigrąžinti skolas.

Samdyti skolų išieškojimo bendrovę negrąžintiems likučiams valdyti ar administruoti yra geras pasirinkimas bet kuriam verslui. Naudodamiesi skolų išieškotojų teikiamomis paslaugomis sutelksite dėmesį į tikrai svarbius dalykus versle bei išvengsite papildomų išlaidų, o skolų išieškojimo vadybininkai atliks „nešvarų darbą“ už Jus.

Verslas be geros skolų išieškojimo sistemos yra tarsi kibiras su didelėmis skylėmis. Kad ir kiek įdėtumėte pastangų, Jūsų kibiras užpildomas tik iš dalies. Veiksmingos skolų išieškojimo procedūros „užkiša spragas“ ir užtikrina, kad verslas gaus tai, ką uždirbo teisėtai.

Teikiamų paslaugų spektras verslui:

  • Perkame skolų paketus, dalyvaujame skolų pirkimo konkursuose;
  • Konsultuojame įmones, pateikiame sprendimus skolų prevencijai, išieškojimui;
  • Vertiname skolininkų būklę;
  • Vykdome skolininkų administravimo paslaugą.