Daugiau nei 15 metų patirtis

Apie mus

UAB „Conlex“ yra lietuviško kapitalo skolų išieškojimo įmonė veikianti daugiau nei 15 metų. Mūsų patyrusių specialistų komanda pasitiki daugiau nei 1 000 Lietuvos ir užsienio kompanijų, o valdomų skolų portfelis sudaro virš 20 000 000 Eur. Skolas išieškome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. UAB ,,Conlex“ biuras įsikūręs Vilniuje, Kęstučio g. 50.

Nuo tos akimirkos, kai perduosite mums savo debitorius, mes padarysime viską, kad padėtumėme atgauti pinigus kaip įmanoma greičiau. Nesvarbu, ar tai susiję su paprastu skolų išieškojimo procesu, ar su sudėtingu, mes padėsime Jums tai išspręsti. Skolų išieškojimo ekspertų komanda kasdien padeda daugybei fizinių bei juridinių asmenų atgauti skolas.

Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl nedirbame pagal šablonus. Kiekvienai skolai pritaikome individualų skolos išieškojimo procesą, o vykdydami skolų išieškojimą visuomet laikomės aukščiausių aptarnavimo bei moralės standartų.

Sukaupta patirtis, unikalūs procesai ir IT inovacijos leidžia pasiekti aukščiausius skolų išieškojimo rezultatus. Perduodami skolą mums, Jūs galite būti tikri, kad kiekvienai skolai bus skirtas maksimalus dėmesys.