Išieškota skolų virš 50 milijonų eurų

Skolų pirkimas

Skolų pardavimas – greičiausias būdas atgauti pinigus. Šis skolos atgavimo kelias nereikalauja papildomų Jūsų investicijų į skolą. Taip pat, tai vienas iš būdų egzistuojančią skolą paversti apyvartinėmis lėšomis. Svarbu paminėti, kad skolų pirkimas viena iš pagrindinių įmonės UAB ,,Conlex“ veiklų. Superkame ne tik juridinių, bet ir privačių asmenų skolas.

Nupirkę skolas su skolininkais dirbame UAB ,,Conlex” vardu. Tokiu būdu yra išsaugoma pradinio kreditoriaus reputacija, o šią praktiką taiko daugelis didžiųjų Lietuvos ir užsienio skolų išieškojimo įmonių.

Jeigu planuojate parduoti skolą – kreipkitės, mes nemokamai įvertinsime Jūsų skolų portfelio, ar pavienių skolų būklę ir pateiksime pasiūlymą.

 

 

Kodėl yra verta parduoti skolas?

Šiuolaikinėje ekonomikoje daugelis kreditorių, kurie teikia komunalines paslaugas, telekomunikacijų paslaugas, lizingo bendrovės, bankai, šilumos, vandens, elektros tiekėjai ir kt. – reguliariai parduoda skolas, kurių nesugebėjo atgauti. Skolos pirkėjas perka iš kreditoriaus elektroninę bylą arba „duomenų srautą“, kuriame pateikiama informacija apie skolų portfelį.

Nesumokėtos gautinos sumos yra brangios kiekvienai įmonei, jos užima didelę kapitalo ir išteklių dalį. Kitaip tariant, gautinų sumų apdorojimas ir stebėsena reikalauja papildomų išteklių valdant skolas. Ypač didelė rizika kyla, kuomet gautinų sumų amžius didėja. Tokių skolų pardavimas yra reali alternatyva – pardavę skolas greičiau atgausite pinigus ir apyvartines lėšas, nes sutarta skolų paketo pirkimo kaina yra sumokama iš karto po sutarties sudarymo.

Jeigu skolintojas, pavyzdžiui, yra hipotekos bendrovė arba finansų įstaiga, kuri negali atgauti mokėjimų už suteiktą kreditą iš fizinių/ juridinių asmenų ir laikui bėgant pastebi ribotą galimybę susigrąžinti lėšas per nustatytą laikotarpį, skolintojas turi teisę kreiptis į skolų supirkimo įmonę ir perleisti skolas kito kreditoriaus nuosavybei. Tokia alternatyva gali būti taikoma skolai, kuri pradiniam kreditoriui/ skolintojui tampa nuostolinga.

Skolos pirkėjas perėmęs nuosavybės teises į skolą gali pasinaudoti įvairiomis strategijomis tam, kad susigrąžintų skolą. Tai gali apimti naujų gražinimo sąlygų struktūrizavimą arba naujos taktikos taikymą. Pradinis kreditorius dažniausiai sujungia nemažą kiekį panašaus pobūdžio skolų į vieną paketą, o skolos pirkėjas turi galimybę pasirinkti senesnes ar naujesnes skolas pirkti.

Taigi, jeigu nenorite laukti, kol vyks skolų išieškojimo procedūra ir norite kuo greičiau turėti prieigą prie lėšų, galite pagalvoti apie skolos pardavimą kitam kreditoriui. Jums bus sumokėta sutartyje numatyta suma, o po jos įvykdymo įgysime teisę vykdyti išieškojimą kaip naujieji kreditoriai. Svarbu paminėti, kad ir po skolos perleidimo, mes gerbsime Jūsų santykius su buvusiu klientu, nes dirbsime laikydamiesi įstatymų ir aukštų etikos standartų visuose veiksmuose. Mūsų pagrindinis prioritetas yra išlaikyti Jūsų reputaciją.

Skolos pardavimo žingsniai

1. Atsiųskite mums užklausą

Užpildykite internetinę užklausos formą, kurioje nurodykite kontaktus bei norimų parduoti skolų pobūdį arba susisiekite kontaktuose nurodytais rekvizitais. Galite kreiptis dėl įvairaus tipo skolų pardavimo: neapmokėtų vekselių, skolos raštelių, sutarčių ir susitarimų (neapmokėtos sąskaitos faktūros, nesumokėtas atlyginimas, fizinių asmenų skolos, skolų paketai ir t.t.)

2. Mūsų vertinimas ir išvada

Įvertinus paraišką (-as), yra trys galimi rezultatai:

  • Mes pateiksime jums pasiūlymą dėl skolų pirkimo, ir pateiksime sumą už kurią norime įsigyti Jūsų debitorių įsiskolinimus.
  • Susisieksime su Jumis, nes turėsime klausimų dėl skolų paketo.
  • Nepateiksime pasiūlymo, nes manysime, kad praktiškai nėra jokių galimybių atgauti skolą. Tai pasitaiko labai retai, tačiau įvairiausių situacijų būna, todėl pasiliekame visas teises atsisakyti pirkti paketą pasidalindami savo mintimis. Tai atlikę mes sunaikinsime visą Jūsų pateiktą informaciją.

3. Sutartis ir mokėjimas

Jei sutiksite su mūsų pasiūlymu, mes pasirašysime abipusį susitarimą. Mokėjimą gausite po to, kai turėsime Jūsų rašytinį patvirtinimą.