Išieškota skolų virš 50 milijonų eurų

Skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas nereikalauja papildomų investicijų. Nereikia dar daugiau investuoti į skolą, mokėti bylinėjimosi išlaidų, žyminio mokesčio, už advokato paslaugas.

Kadangi netaikome jokių papildomų administracinių mokesčių, o dirbame tik už sėkmės procentą, esame suinteresuoti pasiekti geriausią rezultatą per kuo trumpesnį laikotarpį. Perduodami skolą mums, Jūs būsite tikri, kad kiekvienai skolai bus skirtas maksimalus dėmesys. Labai gaila, tačiau šiai dienai skolos yra mokamos pagal prioritetus, o mes padarysime viską, kad skolos Jums taptų prioritetu debitoriui.

Nors visada siekiame maksimalaus rezultato, laikomės aukščiausių kliento aptarnavimo bei moralės standartų. Jei skolų išieškojimo agentūra yra mandagi ir profesionali, galite išlaikyti savo klientą ir po ikiteisminio išieškojimo – vargu ar taip bus, jei debitorių iškart perduosite į teismą.

Mes galime pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų. Skolininkai linkę sumokėti skolas daug greičiau, kai profesionalūs skolų išieškotojai kreipiasi dėl nepadengtų įsipareigojimų.

 

 

Kaip vykdomas skolos išieiškojimas?

1. Kaip įmanoma greičiau nustatykite problemą.

Kuo greičiau identifikuokite problematišką skolą, nes kuo senesnė skola yra, tuo sunkiau ją išieškoti!
Jeigu skola yra sena ir skolininkas yra fizinis asmuo, gali nutikti taip, kad bus sunku nustatyti išsamią informaciją apie skolininką, jo kontaktai gali būti pasikeitę, todėl nedelskite. Vėliau skolos išieškojimas iš fizinio asmens gali būti  komplikuotas.

 

2. Susisiekite

Nustačius probleminę skolą, susisiekite su mumis. Jums iškart bus paskirtas vadybininkas, kuris pateiks pasiūlymą ir individualiai Jūsų skolai suplanuos skolos išieškojimo procesą.

 

3. Sutarties pasirašymas

Jeigu sutinkate su sąlygomis, parengiame sutartį ir ją pasirašome. Prieš pasirašant sutartį būtinai pateikite skolą įrodančius dokumentus, kadangi perduotų dokumentų sąrašas yra pateikiamas ir sutartyje. Kuo daugiau skolininko kontaktinės informacijos ir patvirtinamųjų dokumentų (pvz., sąskaitų faktūrų kopijų ir (arba) sąskaitos išrašų) galite mums pateikti, tuo geriau!

 

4. Darbas su skolininku

Patyrę vadybininkai tuoj pat po sutarties pasirašymo imsis darbų. Naudodami telefono skambučius, el. laiškus ir laiškus, stengsis kuo greičiau sugrąžinti Jūsų pinigus!

 

5. Darbas su skolininku

Keletą kartų susisiekę su skolininku, mes įvertiname išieškojimo pažangą ir atitinkamai keičiame procesą. Atsižvelgdami į skolininko (-ų) reagavimą, skolos sumą ir skolininko finansinę būklę (turtas, darbuotojai, finansinė būklė), galime tęsti pradinį išieškojimo metodą arba pasiūlyti įgyvendinti šias strategijas, pavyzdžiui:

  • Mokėjimo plano sudarymas.
  • Teisiniai veiksmai.

 

6. Skolos apmokėjimas pilnas/dalinis

Mūsų tikslas yra efektyviai ir greitai atgauti skolas, išsaugant Jūsų verslo santykius su klientais, todėl mes greitai grąžinsime Jums mokėjimus, kuriuos gavome iš Jūsų skolininko.