Išieškota skolų virš 50 milijonų eurų

Skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas paprasčiau. Kadangi netaikome jokių papildomų administracinių mokesčių, o dirbame tik už sėkmės procentą, esame suinteresuoti pasiekti geriausią rezultatą per kuo trumpesnį laikotarpį. Perduodami skolą mums, Jūs būsite tikri, kad kiekvienai skolai bus skirtas maksimalus dėmesys. Labai gaila, tačiau šiai dienai skolos yra mokamos pagal prioritetus, o mes padarysime viską, kad skolos Jums taptų prioritetu debitoriui.

Nors visada siekiame maksimalaus rezultato, laikomės aukščiausių kliento aptarnavimo bei moralės standartų. Jei skolų išieškojimo agentūra yra mandagi ir profesionali, galite išlaikyti savo klientą ir po ikiteisminio išieškojimo – vargu ar taip bus, jei debitorių iškart perduosite į teismą. Skolas išieškome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Mes galime pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų. Skolininkai linkę sumokėti skolas daug greičiau, kai profesionalios skolų išieškojimo bendrovės kreipiasi dėl nepadengtų įsipareigojimų.

 

 

Skolų išieškojimas – daug mitų turintis procesas, dažnu atveju teigiama, jog skolų išieškojimas prieštarauja teisės ir moralės normoms. UAB ,,Conlex“ biuras savo sąžiningu darbu stengiasi paneigti šiuos mitus. Apibendrintai skolos atgavimo procesas susideda iš šių žingsnių:

  • Visų pirma, įvertiname skolininko būklę, skolos atsiradimo pagrindą bei aplinkybes;
  • Pradedame komunikuoti su skolininku: jeigu skolininkas bendrauja – deriname sąlygas dėl skolos grąžinimo geranoriškai. Ikiteisminis procesas susideda iš šių veiksmų: skambučiai, raginimai, derybos dėl papildomų susitarimų, grafikų ar vekselių pasirašymo, informacijos surinkimas teisminiam procesui;
  • Jeigu ikiteisminiu būdu su skolininku susitarti nepavyksta – rengiame dokumentus dėl skolos priteisimo priverstine tvarka.

Esant poreikiui, atstovausime visame procese (parengsime procesinius dokumentus, atstovausime teismo posėdžiuose, jei jie būtų paskirti, bendradarbiausime su antstoliu priverstiniame išieškojime). Įmonė Vilniuje  „Conlex“ susiduria su skirtingomis situacijomis ir kiekvienai jų pritaiko tinkamiausią skolos išieškojimo metodą, visada stengiasi atgauti skolą kuo greičiau.

Mūsų požiūrį apibūdina greitis ir tikslumas, tvirti ir trumpi komunikacijos kanalai ir daugiau nei 10 metų patirtis. Mūsų motyvuoti ir kvalifikuoti darbuotojai palaikys asmeninį ryšį su Jumis, derindami kiekvieną skolos atgavimo žingsnį, taip sukurdami tvirtą gynybos liniją. Mūsų didžiulė patirtis rodo, kad ši operacijų sistema duoda geriausius rezultatus. Naudodamiesi skolų išieškotojų teikiamomis paslaugomis sutelksite dėmesį į tikrai svarbius dalykus versle bei išvengsite papildomų išlaidų.

 

Kaip vykdomas skolos išieškojimas?

1. Kaip įmanoma greičiau nustatykite problemą

Kuo greičiau identifikuokite problematišką skolą, nes kuo senesnė skola yra, tuo sunkiau ją išieškoti! Jeigu turite didelį kiekį skolininkų, galima būtų svarstyti apie skolų administravimo sutartį.
Jeigu skola yra sena ir skolininkas yra fizinis asmuo, gali nutikti taip, kad bus sunku nustatyti išsamią informaciją apie skolininką, jo kontaktai gali būti pasikeitę, todėl nedelskite. Vėliau skolos išieškojimas iš fizinio asmens gali būti komplikuotas.

 

2. Susisiekite

Nustačius probleminę skolą, susisiekite su mumis. Jums iškart bus paskirtas vadybininkas, kuris pateiks pasiūlymą ir individualiai Jūsų skolai suplanuos skolos išieškojimo procesą. Skolos išieškojimo kaina – su Jumis sutartas sėkmės mokesčio dydis.

 

3. Sutarties pasirašymas

Jeigu sutinkate su sąlygomis, parengiame sutartį ir ją pasirašome. Prieš pasirašant sutartį būtinai pateikite skolą įrodančius dokumentus, kadangi perduotų dokumentų sąrašas yra pateikiamas ir sutartyje. Kuo daugiau skolininko kontaktinės informacijos ir patvirtinamųjų dokumentų (pvz., sąskaitų faktūrų kopijų ir (arba) sąskaitos išrašų) galite mums pateikti, tuo geriau!

 

4. Darbas su skolininku

Patyrę vadybininkai tuoj pat po sutarties pasirašymo imsis darbų. Naudodami telefono skambučius, el. laiškus ir laiškus, stengsis kuo greičiau sugrąžinti Jūsų pinigus!

 

5. Proceso eiga

Keletą kartų susisiekę su skolininku, mes įvertiname išieškojimo pažangą ir atitinkamai keičiame procesą. Atsižvelgdami į skolininko (-ų) reagavimą, skolos sumą ir skolininko finansinę būklę (turtas, darbuotojai, finansinė būklė), galime tęsti pradinį išieškojimo metodą arba pasiūlyti įgyvendinti šias strategijas, pavyzdžiui:

  • Mokėjimo plano sudarymas;
  • Teisiniai veiksmai.

 

6. Skolos apmokėjimas pilnas/dalinis

Mūsų tikslas yra efektyviai ir greitai atgauti skolas, išsaugant Jūsų verslo santykius su klientais, todėl mes greitai grąžinsime Jums mokėjimus, kuriuos gavome iš Jūsų skolininko.

 

7. Teisminis skolos išieškojimas

Jeigu skolos iš debitoriaus nepavyko atgauti ikiteisminiu skolos išieškojimo keliu, mes galime pasirūpinti skolos priteisimu bei pagal vykdomąjį raštą perduoti bylą antstoliams vykdymui.

Susipažinkite su procesu, kaip vykdomas skolos išieškojimas plačiau.

 

Skolos išieškojimas iš fizinio asmens

Skolos gali būti išieškomos ne tik iš juridinių, bet taip pat ir iš privačių asmenų. Jei turite skolos raštelį, vekselį ar susirašinėjimą, kuriame pripažįstama apie turimus įsiskolinimus, galima tikėtis sėkmingos skolų išieškojimo iš fizinio asmens eigos.